İnceleme

Her Şeyin Başı Blog İnceleme

Yazar : Burak Demir

Bugün Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya kitabı ve harbiyiyorum.com yazarı olan Salih Seçkin Sevinç’in Her Şeyin Başı Blog isimli kitabını kısa bir şekilde inceleyeceğim. Bu benim ilk kitap inceleme yazım. Bir yanlışım olursa affola.

Salih Seçkin Sevinç kitabında blog tutmanın günümüzdeki öneminden bahsetmiş ve blog tutmak isteyenlere yol göstermeyi amaçlamış. Niye blog tutuyoruz, blog tutmanın benim için avantajları neler, büyük firmalar artık niye bloglara önem vermeye başladı gibi bir çok sorunuza yanıt bulabilirsiniz. Bunların yanında sahip olduğunuz blog sayfalarını daha aktif nasıl kullanabileceğiniz ve bu blog sayfalarınızdan nasıl para kazanabileceğinizi de Her Şeyin Başı Blog kitabında detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Her Şeyin Başı Blog, ciddi anlamda bilgi kirliliği ile karşılaştığımız şu günlerde içerik olarak blog tutmak isteyenler veya hali hazırda blog tutan bireyler için eşsiz bir rehber olma niteliği taşımaktadır.

 

Kitabı bana hediye eden Fatih Kurucan abime de burdan çok teşekkür ederim.

Yazar Hakkında

Burak Demir

Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. Yazılım, bilgi güvenliği, adli bilişim ve bir çok konuda meraklı !asosyal bir yazılımcı.

  • Burak ilk kitap değerlendirme yazını “Her Şeyin Başı Blog” hakkında yazman pek hoş! Çok mutlu oldum. Başarılarının ve blog yazılarının devamını dilerim.